Підсумковий протокол про результати виборів в окрузі зачитав голова ОВК.

Як передає кореспондент «Української правди», це відбувалося під крики «Ганьба».

Водночас члени комісії від опозиції виставили коробки з не перерахованими бюлетенями. Комісія відмовилася їх перераховувати заради того, щоб швидко розглянути рішення апеляційних судів і визнати недійсними голосування по 28 дільницях.

Коли члени ОВК почали протиправні дії, у ситуацію втрутились депутат від БЮТ Віктор Олійник та член "Фронту змін" Андрій Пишний. Члени ОВК, підконтрольні Партії регіонів, в цей момент почали комусь дзвонити. Після цього в залі ОВК з'явилася Тетяна Засуха.

Вона наказним тоном вказувала ОВК працювати, а решті людей розсістись по місцях. Підтримувати Засуху прийшов її чоловік, екс-губернатор Київщини Анатолій Засуха.

Проти ухвалення протоколів проголосувало п’ятеро членів комісії з 16. Один з членів ОВК зазначив, що він підписує, маючи окрему думку.

Раніше ЦВК в порушення вимог законодавства відмовилась від перерахунку голосів на кількох дільницях, який сама раніше призначила. Це було зроблено для того, щоб швидко оголосити рішення апеляційних судів, які базувалися на скаргах спостерігачів від Партії регіонів, яких нібито не пустили на дільницю.

У своїх судових позовах представники Віктора Романюка наводили акти з фальшивими підписами. Однак суди цей факт проігнорувати.

Представники опозиції мають намір подавати скарги до судових інстанцій щодо того, що відбулося в ніч з суботи на неділю в ОВК.

На цей час на сайті ЦВК уже розміщено дані по підрахунку 100% протоколів: Тетяна Засуха (ПР) -  41,8% (24 555 голосів); Віктор Романюк (Батьківщина) - 39,.81% (23 386 голосів).