Про це інформує власкор Вголосу.

Зі слів студентів, протягом грудня-січня минулого та позаминулого навчальних років студенти коледжу взагалі не навчалися, оскільки в холодних неопалювальних приміщеннях забезпечувати повноцінний навчально-виховний процес було неможливо.

В усі інші місяці сезону опалення студенти змушені навчатись у холодних практично неопалювальних приміщеннях у верхньому одязі. Зі слів студентів цього навчального закладу, в гуртожитках опалення, як правило, їм вмикають лише у вечірній час на декілька годин, тож ночувати мешканцям гуртожитків зазвичай теж доводиться у верхньому одязі.

З такими ж проблемами студенти Володимир-Волинського агротехнічного коледжу зіштовхнулись і в поточному сезоні. Їх попередили, що у 2013-2014 навчальному році навчатися вони будуть за аналогічним сценарієм, мовляв, через проблеми з фінансуванням.

Батьки та студенти – мешканці гуртожитків, сьогодні в спішному порядку намагаються віднайти інше житло, винаймати його в приватному секторі, навіть переплачуючи втридорога, та виселятися з гуртожитків, проживання в яких фактично становить загрозу здоров’ю.

Тим більше, що, як стверджують мешканці гуртожитку агротехнічного коледжу, через постійну сирість та відсутність коштів на ремонт приміщень гуртожитку його окремі корпуси «наразі вкриті грибком і знаходяться в занедбаному стані».

З цього приводу народний депутат від ВО «Свобода» Анатолій Вітів скерував депутатське звернення до міністра освіти і науки Дмитра Табачника з вимогою здійснити перевірку зазначених фактів, а в разі їх підтвердження – вжити заходів щодо забезпечення повноцінного навчально-виховного процесу у Володимир-Волинському агротехнічному коледжі, усунувши причини та обставини, які цьому можуть перешкоджати.