Про це інформує прес-служба поліції Донеччини.

Бахмутська школярка 2003 року народження вже перебувала під увагою поліцейських ювенальної превенції. Місяцем раніше, з’ясувавши, що дівчинка є активною учасницею «групи смерті» і вже почала виконання перших завдань «квесту», співробітники поліції спільно з її матір’ю та викладачами убезпечили дівчину від трагедії, переконавши покинути усі можливі контакти з небезпечною грою.

Поліцейські провели низку заходів у навчальному закладі, де вчиться дитина, та попередили учнів про ознаки, які можуть свідчити, що їхні друзі - у небезпеці.

Сьогодні дівчинка разом зі своєю подругою вирішила погуляти містом та пішла в район річки, де розташовані недобудови. Вона, не пояснюючи нічого подрузі, сама залізла на дах двоповерхової будівлі та, ставши на краю, вирішила стрибнути і тим самим вкоротити собі віку.

На заклики своєї подруги вона не реагувала. Страшну картину побачила компанія випадкових перехожих. Молоді хлопці та дівчата вмовляли дівчинку відмовитись від намірів. Двоє хлопців навіть залізли на дах, та зрозумівши, що самі ситуацію вирішити не можуть, зателефонували до поліції.

На місце негайно прибула група швидкого реагування. Побачивши поліцейську автівку, дівчина передумала стрибати та дала руку хлопцям. Один з поліцейських заліз на дах та забрав дівчину, яка декілька секунд раніше стояла на краю стіни, та обережно спустив на землю.

Фахівці з’ясовують причини, які могли змусити школярку повернутися до виконання завдань адміністратора «групи смерті».

За попередньою інформацією, родина дівчинки благополучна. Але наразі поліція перевіряє всі версії.