Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман після засідання оперативного штабу на місці НП, передає канал «112 Україна».

«Наразі ми оцінюємо, що це близько 50% території цієї бази. Наголошую, що все оцінити можна вже після того, як інтенсивність пройде, коли відбудеться локалізація всіх вибухів. Тоді ми оцінимо вже реальні втрати, з одного боку, і причини, чому це сталося», - сказав прем'єр.

Нагадаємо, як писав «Вголос»,  сьогодні о 2:45 на окремих майданчиках бази озброєння, що розташована у місті Балаклія Харківської області, розпочалася пожежа. 

До ліквідації пожежі на базі зі зброєю у Харківській області залучено 329 рятувальників.

Площа пожежі на військових складах в Балаклії збільшилася, локалізувати загоряння поки не вдалося. Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос повідомляє, що база зі зброєю загорілася через диверсію. Міністр оборони України Степан Полторак зазначив, що в очолюваному ним відомстві зараз бачать багато характеристик, які вказують на те, що пожежа на складах почалася саме в результаті диверсії. Зокрема, про це також кажуть й службовці, які перебували на місці подій на час інциденту.

Люди поспішно втікають з Балаклії. На заправках утворились черги і затори.

«Вголос»