Про це інформує прес-служба ДСНС.

Для ліквідації деяких осередків тління на технічній території арсеналу від Міноборони залучено 3 пожежні танки та інженерна машина розгородження (ІМР). Для підвозу води та заправки пожежних танків від ДСНС України залучено 3 пожежні автоцистерни.

Протягом 25 березня пожеж на території Балаклії та прилеглих населених пунктів не зафіксовано. Газопостачання у місті Балаклія відімкнено. По станції Балаклія 25 березня відновлено рух залізничного транспорту. Закрито повітряний простір на відстані 40 км від місця події.

Піротехнічні підрозділи ДСНС здійснюють очищення території м. Балаклія та Балаклійського району від вибухонебезпечних предметів та залишків боєприпасів. Повністю очищено 5 секторів міста (2 сектори протягом 25 березня).

Нагадаємо, раніше у Міністерстві оборони України повідомили про початок ліквідації наслідків вибухів на військових складах у місті Балаклія на Харківщині.

Як писав «Вголос», 23 березня, о 2:45 на окремих майданчиках бази озброєння, що розташована у місті Балаклія Харківської області, розпочалася пожежа