Також у Мінську затримано адміністраторів опозиційних груп у соціальних мережах. За попередньою інформацією, затримано Павла Євтехєєва, Андрія Ткачова, Романа Протасевича і ще 2-3 людей.

Як повідомив сайт charter97.org один із модераторів групи «Набрид нам цей Лукашенко» Сергій Беспалов, за адресою його прописки пройшов обшук. Сам активіст залишився на волі, оскільки перебуває в іншому місці.

«Наша група вже давно муляла очі спецслужбам. Групу «Набрид нам цей Лукашенко» хотіли видалити ще з самого початку «мовчазних акцій». Минулого літа це не вдалося, а зараз вони взяли реванш – мабуть, залучили сторонніх фахівців. Найгірше те, що йдуть арешти людей, які коли-небудь адміністрували групу. Але цих людей багато й навіть ми не завжди знаємо їхні реальні імена й прізвища. Останнім часом ми підтримували кампанію бойкоту, можливо, це також вплинуло на ситуацію. Плюс чекісти вирішили зробити подарунок Лукашенку на день народження. Ми ще годину тому зв'язалися з технічною підтримкою соціальної мережі «Вконтакте» й повідомили про злом співтовариства, але досі нам не відповіли», – сказав у інтерв'ю charter97.org один із адміністраторів групи, який залишився на волі.

Джерело: unian.ua