Про це йдеться в заяві міністерства оборони Білорусі, передає Корреспондент


"Департамент міжнародного військового співробітництва міністерства оборони вважає за необхідне повідомити про таке: як уже неодноразово заявлялося, увесь російський контингент, який взяв участь у навчаннях Захід-2017, залишив територію Білорусі у вересні цього року", - говориться в заяві міноборони.
 
У відомстві зазначили, що Білорусь забезпечила проведення на своїй території чотирьох заходів контролю трьох держав-учасників: Литви, України і Словаччини.
 
"За результатами проведених заходів іноземними інспекторами будь-яких фактів присутності чи військової діяльності незаявлених військових сил, у тому числі російських, виявлено не було, про що свідчать офіційні звіти зазначених держав", - підкреслили там.
 
Нагадаємо, очільник управління верифікації Генерального штабу ЗС України Андрій Гудзь заявляв раніше, що на території Білорусі після закінчення військових навчань Захід-2017 залишилися близько 5,8 тис. російських військових.
 
Як повідомляв Корреспондент.net, з 14 до 20 вересня в Білорусі і Росії проходили стратегічні навчання Захід-2017. Напередодні їх проведення міністр оборони Німеччини попередила, що на цих навчаннях кількість військових може перевищити 100 тисяч.