11 лютого в середній школі №2 в білоруському місті Столбці десятикласник убив ножем вчительку й іншого школяра. Ще двоє дітей поранені.

Про це пише місцеве видання TUT.by.

“За попередніми даними, підозрюваний у нападі учень 10-го класу прийшов у школу близько 07:40. Він поставив портфель і вийшов з кабінету. Потім повернувся і напав на вчительку історії, яка мала вести перший урок. За педагога спробували заступитися два однокласники. Вони отримали поранення. Після цього підозрюваний вибіг з класу і зайшов до сусіднього кабінету, де напав на учня 11-го класу. 17-річний школяр у результаті нападу загинув”, – повідомив офіційний представник Слідчого комітету Сергій Кабакович.

Загиблій учительці було 50 років.

Загиблому підлітку удар припав ззаду в шию. Припускають, що нападник цілився туди свідомо.

Двоє постраждалих десятикласників перебувають у лікарні, їхній стан оцінюється як стабільний.

Причини події ніхто не знає.

Після нападу школяр вистрибнув з вікна другого поверху і втік, але його невдовзі затримали під час масштабного відпрацювання міста.

За попередніми даними, нападникові 15 років. Перед нападом він видалив свої сторінки в соцмережах. У школі його охарактеризували як дуже тихого і спокійного.

Згодом злочинець був затриманий.

Походить учень із повної сім’ї, яка на обліку як неблагополучна не перебувала. Слідчо-оперативна група на місці події зафіксувала сліди, а також вилучила предмети, визнані речовими доказами.

Під час затримання в підлітка було виявлено ймовірне знаряддя злочину – ніж. “Проведено обшуки, в тому числі за місцем проживання підлітка, протягом яких вилучено комп’ютерну техніку та інші електронні пристрої. Допитують свідків, а також батьків школяра”, – поінформували в Слідчому комітеті Білорусі.

Постраждалих підлітків прооперували, їх стан стабільно важкий.