Про це сам Чайка сповістив у Facebook.

«Чотири дні тому був цей список. І я там. Мене ще здивувало, чого це я там опинився, якщо всі інші - публічні та відомі люди. А я, мережевий хом'ячок, нікому не відомий, там- як біла ворона. Хоча не зовсім невідомий, але не публічний точно.

Чотири дні тому, нагадую. І ось, на наступний день до мене з Києва прилітає бригада з чотирьох могутніх молодців з СБУ. В будь-якому разі, так вони представилися. У одного з них мені вдалося подивитися посвідчення. Майор Попик...якось так. Олег. Двоє вдвічі більших за мене, інші менші, але також кремезні.

Тут треба ще один момент зафіксувати. Є у нас такий собі Порошенко. Кремлівський ставленик та видатний корупціонер. Зараз він перебуває в повній задниці. В разі програшу на виборах, він опиниться в тюрмі. Внаслідок такої сумної для нього ситуації, Порошенко нагадує скаженого пса, загнаного в кут, який клацає жовтими іклами, та махає направо-наліво своїми пазурами. Ці ікла та пазури, це обслуговуючий агента ФСБ Порошенка персонал, який складається з ГПУ, НАБУ, САП, СБУ, Нацполіції, тітушок, кордів і ще тьми банд різної масті.

І ось один з цих пазурів СБУ зачепив мене. Ті, що в списку, відомі, до них не прийшли. А я ніхто - ніхто і знати не буде.

Відчиняйте двері, кажуть, ми з поліції, з приводу вашого минулорічного побиття. Тоді мене ледве не вбили. Просто так, на вулиці, в центрі Полтаві. Але зараз не про це. 

Я кажу: - А що там?

- Ну вот ми хочемо дещо з'ясувати.

- Так присилайте повістку, я прийду. Або подзвоніть, я знаю там слідчу, хай вона мені подзвонить, я прийду.

Ні, давайте зараз поговоримо, ми ж до вас по-людськи прийшли, відкрийте.

- Не буду, кажу.

- Ну ви ж бачите, що ми без маскі-шоу, а можемо і з ними, будемо ламати двері.

...

- Відкриваю. Заходьте, кажіть, що хочете.

- Ми з приводу вашої діяльності у Фейсбук.

- Оппа! Так ви ж казали, що з приводу мого побиття.

- Ну то, кажуть, було попередження.

- Нічого собі! Так це ваша робота?!

Вони ухилилися від відповіді. Почали за інше...», - переповів знайомство з СБівцями Петро Чайка.

За словами блогера, причиною приходу спецслужбівців стала Facebook-група, яку він заснував - «Імпічмент Порошенку». У цій спільноті користувачі вільно залишають свої дописи, переважно критикуючи чинну владу. 

Так, за словами Чайки, протягом кількох годин його тероризували і погрожували, вимагаючи надати доступ до Facebook-акаунту:

«Так продовжувалося години три. Залякування, погрози зламати комп, вилучити його, все було задіяно. Бачу, вони можуть піти як завгодно далеко. Зайшов в свій акаунт. Цей майор ФСБ-СБУ Попик сів, і почав там лазити. Я сидів поряд, але мене постійно намагалися відволікти проханнями почитати, що вони там написали, та іншими розмовами.  Внаслідок цього тарараму, я і не помітив, як цей Попик, зробив самого себе адміном в групі «Іпмічмент Порошенку», а мене вивів з адмінів. Від мого імені, так виходить. Це я вже побачив, коли вони пішли. Майже одразу, коли провернули цю крадіжку.

Тепер можна без будь-яких припущень написати, що цей майор ФСБ-СБУ Попик, звичайний крадій. Він вкрав мою власність. Група «Імпічмент Порошенку» належить мені. Я її створив. У притомної людини це не вкладається в голові. Я їх впустив в свій дім, по-людськи, як вони просили, поговорити, а вони вкрали в мене мою власніть! Вище було кадебістське дно, а це вже дно антиморалі, дно якихось антисуспільних та антигромадських антистосунків, дно антистосунків між людьми».

Тут треба нагадати, що ще в 2015 році, коли я створив цю групу, і в ній було тільки 2000 учасників, то до мене тоді приходили так само з СБУ. Тільки вже полтавського. Також розповідали про гарного Порошенка, що імпічмент, це незаконно. Потім таки погодилися, що законно, і пішли. Але тоді нічого не вкрали. А зараз прийшов вор Попик і вкрав групу.

«Тоді зрозуміло, чому я опинився в списку Сарган. Ця моя група не давала Порошенку спокійно спати. Йому завжди снився український суддівський молоток, який ось-ось вдарить по столу і оголосить йому вирок.
А тепер все, групу вкрав Порошенко. Вибори ж наближаються. Дурілка картонна, це ж тобі не допоможе...» - додав Петро Чайка.