Власники готелів направили лист з такою пропозицією міністрові внутрішніх справ Цвєтану Цвєтанову та головному комісарові Ангелу Антонову, директорові Головної дирекції «Національна поліція».

У єдиному на «Сонячному березі» поліцейському управлінні працює 120 поліцейських, які відповідають за приблизно 500 тисяч туристів курорту.

«Для прикладу, великі міста країни, такі як Бургас, Варна і Пловдив обслуговують чотири-шість районних управлінь поліції, а на території від Помор'я до Обзору, куди в сезон стікається все більше кримінальних осіб, працює лише одне управління», - йдеться в листі .

Також представники Союзу пропонують в Несебрі відкрити ще одне районне управління, а старе перемістити в нову будівлю, оскільки матеріально-технічна база чинного управління не змінювалася з 1970 року. А для збільшення пильності та отримання досвіду в запобіганні інцидентів, власники готелів курорту пропонують поліції щороку, на початку туристичного сезону організовувати і проводити інструктаж персоналу готелів і працівників туроператорів, зазначає News BG.

Джерело: Еuromag