Про це повідомив депутат від «Свободи» Осип Магур підчас сесії Львівської обласної ради сьогодні, передає кореспондент Вголосу.

Осип Магур розповів, що працівники медичного закладу скаржаться на постійні перевірки контролюючих органів.

«За вказівкою обласної державної адміністрації контролюючі органи виносять приписи, які неможливо виконати. Медичні працівники зі своєї зарплати намагаються виконати ці практично невиконанні приписи», - сказав Осип Магур.

Він додав, що 3 квітня з ініціативи громади та депутатського корпусу Бориславської міської ради відбулася позачергова сесія, на якій було прийняте звернення до центральних органів та обласних органів влади, керівників профільних комітетів та управлінь, а також народних депутатів України.

У зверненні йдеться про те, що особливого загострення ситуація із закриттям лікарні у Бориславі набула після оприлюднення 5 квітня цього року доручення голови Львівської ОДА Михайла Костюка.

«Звертаємо вашу увагу на те, що місто Борислав розташоване на діючому нафтогазовому родовищі. В невичерпному переліку негативних наслідків діяльності нафтогазовидобувних підприємств в першу чергу можна назвати часті випадки відкритого виходу нафти та газу на поверхню, постійне забруднення ґрунтів та поверхневих вод. У місті високий рівень загазованості повітря», - інформують депутати Бориславської міськради.

Вони також нагадують, що у Бориславі діє медичний коледж, а лікарня є базою для навчання студентів.

Протягом 2011 року у медичних закладах Борислава пролікувалося 1217 хворих з інших міст. Особливо акцентують увагу на тому, що лікарня Борислава обслуговує мешканців смт. Східниця.

Депутати просять не допустити скорочення медичних відділень Бориславської центральної міської лікарні, а також у 2014 році створити госпітальний комплекс на базі цієї лікарні.