Про це інформує прес-служба обласного управління міліції.

Зловмисник, щоб правоохоронці не скеровували до суду клопотання про його тримання під вартою, намагався передати працівнику міліції 1500 гривень.

«Правоохоронці встановили, що чоловік викрадав різне майно, зокрема обікрав знайомого на суму понад 500 гривень, у якого тимчасово проживав. Через декілька днів підозрюваний проник на подвір’я місцевої мешканки та викрав звідти одяг жінки на суму майже 1500 гривень», – йдеться в повідомленні.

Крім того, зловмисник проник у два житлові будинки, звідки виніс алкогольні напої та продукти харчування. Таким чином він заподіяв шкоди потерпілим на загальну суму понад 1200 гривень.

Зловмисникові оголосили про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 185 (крадіжка) та ч. 3 ст. 185 (крадіжка) КК України. Крім того, було підготовлено клопотання про взяття чоловіка під варту.

Дізнавшись про це, зловмисник почав просити правоохоронця, щоб він не скеровував клопотання до суду, та запропонував йому 1500 гривень, тим самим вчинивши кримінальне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 369 ККУ – пропозиція або надання неправомірної вигоди службовій особі.

Наразі зловмисника відпустили. Досудове розслідування триває.