Про це вчора, 1 жовтня, повідомив на виїзному засіданні Колегії облдержадміністрації у  Бориславі перший заступник голови Львівської ОДА Богдан Матолич.

На урядову гарячу лінію за цей надійшло 337 звернень.

Матолич повідомив, що проблемними питаннями розвитку міста Борислава залишаються: загрозлива зношеність каналізаційних водопостачань та теплопровідних мереж, небезпека техногенних катастроф, збитковість послуг з водопостачанням.

У місті потребують реконструкції 17 пасажирських ліфтів та мережа вуличного освітлення та повного відновлення – автомобільний міст через річку Тисменицю.

Місто має складну демографічну ситуацію, повільно освоюються кошти субвенції для реалізації інвестиційних проектів, не зростають обсяги будівництва та житлово-комунальне господарство, не працює низка потужних промислових підприємств-наповнювачів місцевого бюджету та за численністю безробіття місто Борислав випереджає усі міста обласного значення.

Матолич пояснив, що саме ці вищезазначені проблеми стали підставою для проведення виїзного засідання обласної адміністрації.

Матолич дав доручення Бориславському міському голові Володимиру Фірману провести детальний аналіз виконання завдань Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Борислава на 2011-2013 рок та визначити чинники, які стримують розвиток міста, а також розробити заходи, які покласти в основу Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Борислава на 2014 рік з макроекономічними показниками на 2015-2016 роки.

Також було доручення вжити невідкладних заходів щодо збалансування міського бюджету, впорядкувати видатки та мережу бюджетних установ, домогтися економії під час використання бюджетних коштів. Окрім того – забезпечити своєчасну та в повному обсязі виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ міста; забезпечити освоєння у повному обсязі коштів субвенції на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, співфінансування за рахунок коштів місцевих бюджетів і введення в дію пускових об’єктів.