Як інформує прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода», турнір відбувається вже вчетверте за підтримки члена Політради ВО «Свобода» Ірини Сех та депутата Львівської обласної ради від ВО «Свобода» Володимира Чехута. Організатори змагань: Бродівська районна організація ВО «Свобода», Бродівська дитячо-юнацька спортивна школа та Федерація футболу Бродівського району.

Змагання стартували в приміщенні спортивного залу на стадіоні «Ювілейний» за участю команд Львівської, Тернопільської та Рівненської областей. Священик, отець Тарас Дзьоба розпочав урочистості молитвою. У відкритті турніру також узяли участь голова Федерації футболу Бродівського району Сергій Коб’ялковський, директор Бродівської дитячо-юнацької спортивної школи Сергій Подавець, Ірина Сех та Володимир Чехут.

«Традиційно в перші дні нового року в Бродах відбувається турнір, який ми присвятили пам’яті Героя України Степана Бандери. У такий спосіб демонструємо, що бережемо пам’ять про Бандеру, пам’ятаємо його ідеї, його чин. Боротьба за Україну триває, і вашим батькам та старшим братам випало відстоювати нашу незалежність на полі битви. Ви ж, дорогі юні спортсмени, маєте показати силу духу на футбольному полі й перемагати тут, доки дорослі чоловіки здобувають перемогу на війні», – зазначила у своєму виступі Ірина Сех.

Як зазначив Володимир Чехут, цими футбольними змаганнями вшановують пам’ять не тільки Степана Бандери, а й усіх Героїв України, які віддали життя в боротьбі за державу. «Цього року наш мартиролог поповнився Небесною сотнею та воїнами, полеглими на східному фронті. Впевнений, що юні спортсмени свої здобутки, спортивні перемоги присвятять їхній пам’яті», – наголосив депутат.

Після виступів капітани команд підняли державний прапор та всі присутні виконали гімн.

Цього дня змагалися вісім команд – спортсмени 2000-2001 р. н. Загалом змагання триватимуть три дні й відбуватимуться в трьох вікових групах: 2 січня – між спортсменами 2000-2001 років народження, 3 січня – між спортсменами 2002-2003 р. н., 5 січня – між спортсменами 2004-2005 р. н.