У Бродівській районній раді (Львівська область) створено дві фракції „Народний Союз Наша Україна”.
Про це „Вголос” повідомила прес-служба народного депутата Олега Тягнибока.
Про перейменування фракції “Наша Україна”, яка була створена ще у 2002 році, у Народний союз “Наша Україна” було оголошено на останній сесії Бродівської районної ради.
У заяві фракції, яку підтримали 60 депутатів районної ради, зазначається: “Протягом 2002-2004 років, ми, незважаючи на залякування і тиск з боку влади, послідовно боролися проти злочинного режиму Кучми, Януковича, Медведчука. Всі депутати нашої фракції брали найактивнішу участь у роботі штабу В. Ющенка, дільничних комісій, агітували за кандидата у президенти. Сьогодні, за один рік до парламентських виборів, ситуація нагадує початок 90-х років, коли червоні, задля збереження влади, перефарбувалися на синьо-жовтих, а зараз кучмісти стають помаранчевими”.
Як зазначається в повідомленні, на сесії також було проголошено про створення ще одної фракції „Народний Союз Наша Україна”, до складу якої ввійшли нещодавні активні прибічники Л. Кучми. А це – голова районної ради Н. Котишин (до 7 лютого 2005 року – член АПУ, що на минулих парламентських виборах входила у провладний блок “За ЄДУ”, у минулому – інструктор райкому Комуністичної партії), його заступник – О. Цигилик (ще донедавна член СДПУ(о), В. Гудима – член партії “Жінки за майбутнє” та інші.
Створення „фракції перевертнів” засудили районні організації : НРУ, ВО “Батьківщина”, ВО “Свобода”, КУН, фракцією Бродівської районної ради “Наша Україна”.