Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на The Guardian.

Прем'єрка Британії Тереза Мей провела зустріч з Пріті Пател увечері 8 листопада. Зустріч тривала шість хвилин.

У своїй заяві про відставку Пател визнала, що її дії не відповідали високим стандартам, які очікуються від державного секретаря.

Мей назвала правильним рішення Пател піти у відставку і запевнила, що Британія і Ізраїль лишаються близькими союзниками.

«Але зустрічі мають бути формальними, через офіційні канали. Саме тому, коли ми зустрічалися в понеділок, я була рада прийняти ваші вибачення і привітала ваше роз'яснення про вашу поїздку до Ізраїлю влітку», – заявила прем'єрка, звертаючись до Пател.

«Тепер, коли з'явилися детальні відомості, ви правильно вирішили піти у відставку та дотримуватися високих стандартів прозорості та відкритості», – додала вона.

Як повідомлялося, Пател в середу перервала поїздку до Африки на вимогу прем'єр-міністра Терези ​​Мей і повернулася до Лондона.

Стало відомо, що Пател провела 12 зустрічей із ізраїльськими групами та чиновниками, включаючи прем'єр-міністра Беньяміна Нетаньяху, під час відпустки в Ізраїлі у серпні. Колегам чи Терезі Мей політик про це не розповідала.

«Вголос»