Про це повідомляє місцеве видання Salisbury Journal.

Спочатку журналісти повідомили про ексгумацію тіл родичів отруєного шпигуна, проте поліція спростувала цю інформацію. Зокрема, тіло сина Сергія Скрипаля Олександра після його смерті було кремовано і в Солсбері похована урна з його прахом.

Наразі невідомо, в чому саме полягають слідчі дії. Крім поліції, у розслідуванні на цвинтарі беруть участь медики і військові.

Дружина Сергія Скрипаля Людмила переїхала разом з ним до Великобританії після обміну шпигунами між Росією і США. Жінка померла у 2012 році, причиною її смерті вказується рак матки. Син колишнього російського шпигуна Олександр помер у 2017 році у Санкт-Петербурзі від печінкової недостатності.

Нагадаємо, колишнього полковника російського ГРУ Сергія Скрипаля, якого виявили непритомним разом з дочкою в англійському Солсберрі, отруїли речовиною нервово-паралітичної дії. 

Скрипаль з донькою до сих пір знаходяться в реанімації в критичному стані. За попередніми даними, вони зазнали впливу отруйної речовини нервово-паралітичної дії. Найвідоміша з них - газ зарин, що застосовується в хімічній зброї.

В результаті інциденту постраждала 21 людина, включаючи Скрипаля та його дочку.