Студентка фізичного факультету Ньюкаслського університету (Велика Британія), 30-річна Мел Браун спробувала продавати свою поношену білизну і різко розбагатіла. Дівчина надсилає чоловікам колготки і трусики, які перед цим носила впродовж двох днів, і заробляє на цьому близько 600 фунтів стерлінгів кожного місяця.

Про це повідомляє Daily Mail.

Вперше попросив незнайомець

Зазначається, що ідею такого заробітку дівчині дав незнайомець. Якось Мел вирішила продати кілька масок для Хеловіну через відомий аукціон eBay, а у відповідь отримала прохання від незнайомого користувача продати йому свої ношені рукавички за 15 фунтів стерлінгів. Дівчина погодилася, після чого чоловік попросив у неї використану нижню білизну. З цього у результаті і виріс "бізнес".

Студентка почала продавати свої поношені трусики і розбагатіла (фото)

Вже кілька місяців дівчина веде свій інтернет-магазин і заробляє на цьому близько 600 фунтів стерлінгів на місяць. Оточення дівчини не знає про її заняття, усі вважають, що Мел заробляє на різьбярстві.

Студентка почала продавати свої поношені трусики і розбагатіла (фото)

Перед продажем дівчина носить білизну на собі два дні

Мел розповіла журналістам, що перед тим, як продати свою білизну, носить її впродовж двох днів, займаючись при цьому звичними справами. Дівчина гуляє та бігає, але іноді на прохання покупців виконує "особливі" завдання.

Так, одного разу замовник попросив Мел одягти капронові колготи і зайнятися у них спортом. Іншого разу дівчину попросили у колготках потопкати свіжі фрукти, варення та цукерки, зняти усе на відео та відправити розчавлені продукти разом із колготками й записом. За таку роботу дівчині заплатили 45 фунтів. У розмові із журналістами вона особливо наголосила на тому, що змогла заробити непогану суму, витративши на процес всього 10 секунд.

Студентка почала продавати свої поношені трусики і розбагатіла (фото)

Читайте також: