Про це повідомляє Укрінформ за даними The Telegraph

«Депутати проситимуть главу міністерства внутрішніх справ Великої Британії втрутитися у «зловживання» Росією Інтерполом через переслідування відомого критика Володимира Путіна (Вільяма Браудера – ред.)», – йдеться у повідомленні. 

Парламентська міжпартійна група, до якої входить голова впливового Комітету у закордонних справах Том Тугендхат, звернулися до глави МВС, аби він закликав Інтерпол припинити доступ Москви до бази даних міжнародної організації кримінальної поліції.

Як повідомлялося, 30 травня Національна поліція Іспанії затримала міжнародного фінансиста, лобіста «закону Магнітського» Вільяма Браудера. Однак через кілька годин його відпустили.

США, Велика Британія, Канада, Литва, Естонія та інші країни ухвалили так званий «акт Магнітського» – закон, названий ім'ям юриста компанії Hermitage Capital, який помер у московському СІЗО в 2009 році. Документ передбачає запровадження персональних санкцій проти осіб, насамперед російських посадовців, які причетні до грубого порушення прав людини та корупційних діянь. Обмеження передбачають візові заборони та заморожування активів.

31 травня колишній посол США в РФ Майкл Макфол закликав виключити Росію з Інтерполу.

 

«Вголос»