Про це повідомляє Польське радіо

«Ми погодилися, що санкції проти Росії є необхідними, поки Росія не дотримується міжнародного права», – сказав глава МЗС Польщі. Міністр Яцек Чапутович додав, що розмова стосувалася також підтримки для України. Як він додав, Федеріка Моґеріні незабаром збирається з візитом до Києва. За словами польського міністра, «це дуже добре рішення». Обговорено також можливості співпраці в сфері Східного партнерства.

Крім цього, як повідомив очільник відомства закордонних справ Польщі, розмова стосувалася участі польських солдатів у завданнях «на південному фланзі», в Сирії, Афганістані, Іраку, Лівії, а також у Середземному морі. «Це зустрілося з розумінням, схваленням і подякою, позаяк ми показуємо, що Польща, щоб здобути солідарність у нашому регіоні в сфері запевнення безпеки, також проявляє солідарність стосовно цих регіонів, особливо обговорювалися проекти в Лівані, деякі наші ініціативи, що невдовзі будуть оголошені», – заявив міністр Яцек Чапутович.

Політики порушили також питання сіпвпраці на форумі Ради безпеки ООН, координації дій з іншими країнами ЄС та Європейською комісією.