Про це повідомляє місцеве видання «News Maker».

«Так, вибух дійсно був. Ніхто не постраждав, ні президент НБМ, ні члени його сім'ї. Поліція розглядає справу», – повідомили в прес-службі нацбанку Молдови.

За даними прокуратури, у момент вибуху всі члени родини були в будинку, проте ніхто не постраждав, зазнали пошкоджень лише елементи будівлі.

Молдовська генпрокуратура відкрила кримінальну справу за статтею 278 Кримінального кодексу країни (терористичний акт), яка передбачає позбавлення волі на строк від восьми до 15 років.

Як повідомив виконувач обов'язків голови генінспекторату поліції країни Георге Кавкалюк, обставини інциденту розслідує спеціально створена робоча група. До її складу входять прокурори кримінального переслідування, а також офіцери поліції і Служби інформації та безпеки.

Своєю чергою, блогер В'ячеслав Балакчі, цитуючи неназвані джерела в міністерстві внутрішніх справ, написав у «Facebook», що, за однією з версій поліції, інцидент може бути пов'язаний з перевірками, які почав проводити Нацбанк у декількох комерційних банках Молдови.