Про це повідомляє прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

Як зазначив на засіданні голова бюджетної комісії Бродівської міської ради, «свободівець» Віктор Горішній, міський голова чомусь скликав бюджетну сесію як позачергову. «Складається враження, що хтось зацікавлений у тому, аби комісія та депутати якомога менше вникали в цифри проекту бюджету. Та, незважаючи на це, фракція ВО «Свобода» детально вивчила проекти рішень та надала свої пропозиції. На жаль, виконавчий апарат, який подав документ, забув, що ми живемо в час війни, і не врахував деякі важливі видатки», – зазначив депутат.

Так, зокрема, за пропозицією «свободівців», ухвалено рішення про пільги на харчування в дитсадках для дітей, чиї батьки на фронті, в розмірі 80%. Тобто 80% оплати бере на себе міська рада, а 20% (2,8 гривні) – батьки.

З ініціативи «свободівця» Романа Яремовича в бюджеті на 2015 рік закладено 350 тис. гривень на будівництво монумента героям Небесної сотні. За пропозицією фракції ВО «Свобода», передбачено кошти на надмогильні пам’ятники воїнам, які загинули під час бойових дій на Сході країни та яких поховано на цвинтарях міста Бродів.

Окрім того, за ініціативою бюджетної комісії, зокрема «свободівця» Володимира Харчука, закладено кошти на встановлення в центральній частині міста громадської вбиральні. «Це на сьогодні є дуже актуальним питанням, оскільки місто часто приймає туристів, зокрема іноземців, і громадська вбиральня – це питання елементарної культури, забезпечення зручності для гостей міста. Слід також нагадати, що «свободівці» наприкінці 2014 року звернулися з ініціативою про встановлення дитячих майданчиків у районі В. Фільварки та С. Бандери, 70, а також ДНЗ №7 та №9. Тож кошти на ці майданчики також передбачено», повідомив голова бюджетної комісії.

Віктор Горішній також звернув увагу на те, що заступники міського голови на засіданні бюджетної комісії пропонували збільшити на 2015 рік розмір премії для міського голови спочатку до 80%, а пізніше і до 100%. Однак депутати дослухалися до пропозицій комісії і премію залишили на рівні минулого року – 70%.