Про це інформує кореспондент «Вголосу».

Зокрема, в проекті бюджету передбачили кошти на придбання нового транспорту виробництва львівського підприємства «Електрон». Йдеться про закупівлю ще одного трамваю, який обійдеться місту у 11,8 млн. грн., а також електробуса та тролейбуса, загальною вартість 4,9 млн. грн.

Однак, як зазначив мер Андрій Садовий, немає гарантій, що місту вдасться закупити транспорт навіть за наявності грошей.

«До сьогоднішнього дня Казначейство реально не пропускає суми бюджету розвитку, в нас все зупиняється в Казначействі і дальше не йде. Якщо в минулому році в нас було приблизно 100 мільйонів непроплачено, то в цьому році непроплати доходять до 70 мільйонів. Голосуючи за бюджет, ми розуміємо, що він буде надзвичайно складним», – зазначив Садовий.

Попри складність самого бюджету та проблеми з казначейським обслуговуванням, за словами міського голови, завтра на сесії бюджет розвитку таки затвердять.

«Ми його вже пропрацювали зліва і справа, зі всіх сторін і дійшли до певного компромісу. Ще раз наголошую, цей компроміс не дає можливості мати гарантії, що держава нам не заблокує ці кошти через казначейство», – наголосив Андрій Садовий.

Як інформував Вголос, наприкінці жовтня минулого року сесія Львівської міської ради внесли зміни до спеціального фонду, передбачивши 4 млн. грн. на закупівлю електробуса та 2 млн. грн. – на придбання одного тролейбуса.

Автобус, що працюватиме на електриці, і, за прогнозами, буде вдесятеро економнішим та менш шкідливим для довкілля, мало виготовити львівське підприємство «Електрон», перший низькопідлоговий трамвай якого уже їздить Львовом.

Згідно офіційних документів, Львів купив електробус у грудні 2013 року.