Про це йшлося під час засідання постійної комісії з питань  депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю 21 січня, інформує кореспондент «Вголосу».

Депутати рекомендували сесії підтримати проект обласного бюджету, який рада розглядатиме 23 січня. Разом з тим рекомендовано під час коригування головного фінансового документа в майбутньому за сприятливих умов збільшити кількість регіональних програм, що фінансуватимуть з обласної скарбниці.

Депутатська комісія висловила підтримку проекту програми «Про обласну програму територіальної оборони Волинської області на 2015 рік та матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оборони Волинської області». Згідно з нею, передбачено виділення 8,5 млн грн на потреби військових.

Голова постійної комісії Володимир Навроцький повідомив про додаткове клопотання УМВС України у Волинській області про потребу в 2,7 млн грн, які правоохоронці хочуть освоїти для виконання завдань тероборони. Вони просять 419,5 тисячі гривень на приведення в готовність та ремонт захисних споруд, придбання обладнання та виготовлення технічної документації. Ще 2,3 млн грн 2015 року пропонують передбачити на придбання бронежилетів та кевларових шоломів.

Також комісія підтримала обласну програму протидії тероризму. Якщо програму затвердять, то УСБУ у Волинській області виділять по 500 тис. грн у 2015 та 2016 роках на здійснення антитерористичних заходів.