Про це сьогодні під час зустрічі із Послом Чеської Республіки в Україні Іваном Порухом повідомила голова Львівської області Ірина Сех, інформує кореспондент Вголосу.

Вона наголосила, що підтримка Чехії є дуже важливою. « Це було в той момент, коли це було дуже необхідно і ця допомога була дуже важливою, бо це були одні із найважчих хворих, яких допомагали рятувати», - додала Сех.

Також під час зустрічі представник МЗС України у Львові В’ячеслав Войнаровський подякував гостям із Чехії за підтримку потерпілих на Майдані у Києві та за інформаційно-роз’яснювальну роботу, яка наразі ведеться Чеською Республікою на міжнародному рівні.

Окрім того В’ячеслав Войнаровський виступив із проханням до Посла Чеської Республіки в Україні надати будь-яку інформацію, щодо потерпілого мешканця с. Джурів Снятинського району Івано-Франківської області Романа Ратича, який перебуває на лікуванні у Чехію. «Справа тому, що його вивезли у дуже важкому стані і він перевозився із одного медичного закладу до іншого. Родичі звернулися, ми наразі займаємося пошуком», - додав Войнаровський.

В свою чергу Посол Чеської Республіки в Україні Іван Порух додав, що родичі можуть відвідувати потерпілих активістів, які лікуються у Чехії за спрощеною системою.