За повідомленням прес-служби Чернігівського міськвиконкому, учора в Чернігові вперше відбулось виїзне засідання ради директорів провідних підприємств міста.Чернігівський міський голова Олександр Соколов і керівники 20 місцевих підприємств відвідали закриті акціонерні товариства "Чернігівський механічний завод" та "АТП-2562".

На механічному заводі гості відвідали цехи, ознайомились з умовами праці. Голова правління АТ Володимир Кожедуб повідомив, що заробітна плата працівників підприємства є однією з найвищих у місті, однак гостро відчувається нестача кадрів робітничих спеціальностей. Протягом цього року підприємство виробило товарної продукції на 17 % більше, ніж минулого року.

За словами Олександра Соколова, зустрічі директорів безпосередньо на підприємствах дуже ефективні, адже є можливість обмінятися досвідом не лише у виробничій сфері, а й в умовах праці, зокрема, відмічалося як позитивний момент – наявність на підприємстві їдальні для працівників заводу.

На засіданні ради директорів також йшлося про підсумки роботи промислового комплексу міста за 5 місяців, виконання підприємствами домовленостей щодо участи у програмі покращення освітлення міста.

Високий Вал