Про це повідомили у прес-службі ДСНС.

На місці виклику було встановлено, що об’єктом пожежі є горище трьохповерхової будівлі загальноосвітньої школи м. Вижниця. Загорання виникло на горищі будівлі. У зв’язку із несвоєчасним повідомленням про пожежу, вогонь встиг поширитися по всьому горищу. Складність пожежі також полягала в тому, що горище школи було сильно захаращене, а це, в свою чергу, сприяло швидкому поширенню вогню. Оскільки школа була збудована понад 100 років тому і мала велику кількість дерев’яних конструкцій. Все це ускладнювало ліквідацію пожежі.

Для підрозділів ДСНС України відразу було оголошено підвищений номер виклику, згідно якого на ліквідацію пожежі додатково було направлено пожежно-рятувальні підрозділи м. Вашківці та смт Берегомет, місцеву пожежну охорону с. Іспас та чергову зміну оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернівецькій області. Додатково направлено черговий караул Державної пожежно-рятувальної частини № 14 м. Косів Івано-Франківської області та автодрабину Державної пожежно-рятувальної частини № 1 м. Чернівці.

На момент прибуття рятувальних підрозділів вогонь поширився на площу 400 кв.м. Пожежу було локалізовано о 06:56, а о 09:10 повністю ліквідовано.

Завдяки оперативним діям вогнеборців від знищення вдалося врятувати перший, другий та 95 % третього поверху школи. Вогнем знищено покриття на площі 400 м. кв.

Всього для ліквідації пожежі від Управління ДСНС залучалися 8 одиниць техніки та 38 чоловік особового складу.

Загиблих та травмованих немає. Причина виникнення пожежі встановлюється.