Про це повідомляє «Укрінформу».

«Російський окупант втягує демократичну Україну у можливу широкомасштабну війну. З дня опублікування 24 липня 2014 р. Указу Президента України П.Порошенка «Про часткову мобілізацію» здійснюються заходи з додаткової мобілізації. Звичайно, захищати державу, рідну українську землю мають люди підготовлені. І такі сьогодні є основою ротації тих хлопців і дівчат, які гідно і з честю воюють з агресором», – йдеться у зверненні.

Президія Чернівецького обласного об’єднання «Майдан» звернулася до депутатів Чернівецької міської ради, депутатів всіх рівнів записуватися у загони військової підготовки резервістів для ймовірної подальшої мобілізації. Така база підготовки в Чернівецькій області знаходиться в селі Панка Сторожинецького району.

Як повідомив на брифінгу Чернівецький міський голова Олексій Каспрук, депутат Шевченківської районної ради від політичної партії «Фронт змін» Андрій Попадюк уже третій місяць воює у зоні АТО. Міський голова також запевнив, що готовий взяти до рук зброю, навіть ходив у військкомат та поновив усі дані про себе, залишив контакти. «Буде прийнято рішення – піду воювати», – заявив міський голова.