На дві години затримався початок Установчої конференції Чернівецької міської організації партії „Народний союз Наша Україна”. Як заявили делегати – не всім їм дісталися мандати, а наявні були трьох різних видів. Також говорили про те, що у залі виявили пачки мандатів невідомого походження, а серед учасників конференції є члени інших партій.
Виходячи з цього, на засіданні було прийняте рішення переобрати членів мандатної комісії та перерахувати понад 300 делегатів поіменно.
Як повідомив головуючий на конференції, заступник голови Чернівецької ОДА Борис Баглей, така ситуація склалася через те, що на засідання прибуло значно більше членів партії, ніж було запрошено.
Зрештою, після перерахунків робота конференції продовжилася. До почесної президії обрали голову Чернівецької ОДА, керівника обласного осередку НСНУ Миколу Ткача, Чернівецького міського голову Миколу Федорука, Народного депутата України Віктора Короля, керівника фракції „Наша Україна” у міськраді Валерія Чинуша, та інших.
З привітанням виступив керівник міської організації УНП Богдан Фотій, який зазначив, що „партія Костенка ніколи не буде ставити палки в колеса НСНУ”.
Делегати конференції більшістю голосів обрали головою Чернівецької міської організації НСНУ В.Чинуша, - депутата міськради, директора бізнес-центру „Буковинський”.
На цю посаду висувалися також Володар Вакарюк – начальник управління з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної та мобілізаційної роботи ОДА, Іван Ринжук – директор МТК „Калинівський ринок” та Микола Малярчук – начальник головного управління економіки ОДА. Двоє останніх взяли самовідвід.