Цим рішенням суд задовольнив позов Чернівецької міськради, повідомила Вголосу прес-служба Чернівецької обласної організації ВО «Свобода».

«Рішення апеляційного суду вкотре доводить, що в Україні судова система перетворилася на фікцію. На жаль, порушення законодавства з боку влади, якщо й доводять до суду, то вони неодмінно залишаються безкарними. Натомість конституційне право громадян України у будь-який законний спосіб висловлювати своє ставлення щодо політичних та суспільних подій у країні забороняється», – прокоментував судове рішення голова Чернівецької обласної організації ВО «Свобода» Віталій Мельничук.

Націоналіст додав, що влада, яка втратила довіру і, значною мірою, легітимність у очах громади, нині може спиратися виключно на антидемократичні методи. «В Україні ще діє Конституція, тому ми чинитимемо згідно з тими нормами, які гарантовані основним Законом. Відтак у Чернівцях 13 січня акції протесту відбудуться», – наголосив свободівець.

Віталій Мельничук повідомив, що раніше анонсовані заходи ВО «Свобода» матимуть місце вздовж вулиці Університетської та біля колишньої резиденції Буковинських митрополитів і розпочнуться о 15-й годині.

Як відомо, сьогодні у Чернівцях відбудеться засідання Підкомітету з міжнародного співробітництва Українсько-Російської міждержавної комісії під головуванням міністра закордонних справ України Леоніда Кожари та міністра закордонних справ Російської Федерації Сергія Лаврова. На засіданні передбачається обговорення та підписання документів, згідно з яким Україна може бути втягнута до Митного союзу.