Вогонь спалахнув у підвалі, дим одразу заполонив усі три поверхи будівлі, йдеться у сюжеті ТСН.

Школярі рятувались, як могли: хто самотужки, хто під наглядом вчителів. За лічені хвилини прибули рятувальники, які допомогли усім вийти з приміщення.

Учні надихалися диму, але допомога нікому не знадобилася. Невдовзі з’ясувалося, що у підвалі спалахнув диван – за попередньою версією, спричинити загоряння стати самі учні, які були необережні з вогнем.

Як писав «Вголос», 22 травня у харківській школі розпилили невідому речовину. За медичною допомогою звернулися 30 дітей, 15 з них госпіталізували в Обласну дитячу лікарню.

21 травня у Миколаєві через розпилення невідомого аерозолю із різким запахом евакуювали близько 400 учнів школи у Заводському районі. До лікарні госпіталізували 36 дітей з попереднім діагнозом «отруєння невідомою речовиною. 

Нагадаємо, 8 травня у школі №8 в Черкасах під час лінійки кілька десятків учні 3-7 класів втратили свідомість, 57 дітей потрапили до лікарні, з них 11 – у реанімацію. Причиною називають невідому речовину. Того ж дня, також на лінійці, але вже у Новомосковську на Дніпропетровщині майже півсотні учнів відчули запаморочення та слабкість. 

«Вголос»