Переслідування активістів СДПУ(О) триває і цього разу жертвою переслідувань може стати секретар Чернівецького обкому СДПУ(О) Василь Забродський, сказано в повідомленні прес-служби СДПУ(О). 

"Виступаючі перед представниками ЗМІ, В.Забродський звинуватив нову владу у політичних утисках та репресіях, повідомив, що обком має списки десятків державних службовців, які звільнені з обласних та районних адміністрацій лише через те, що на виборах не підтримували Віктора Ющенка. Нова влада намагається розправитися і з керівниками бюджетних установ, які є членами СДПУ(О) або ж на виборах підтримували іншого кандидата, однак окремі такі спроби зазнали поразки через те, що на їх захист встали прості люди. Зокрема, в селі Мигове Вижницького району сільська громада не дозволила районному відділу освіти з політичних мотивів звільнити директора школи. Є такі випадки і у закладах охорони здоров’я. Василь Забродський звернув увагу також на те, що заяви нової обласної влади про так звані відкриті кадрові конкурси є лише ширмою, а реально більшість ключових посад в ОДА заповнюється поза конкурсом", сказано в повідомленні. 

Василя Забродського як президента асоціації комерційної телекомпанії ТВА вже викликали у правоохоронні органи і знайомили з матеріалами зібраної справи, де його звинувачують в ухиленні від сплати податків. Остаточне рішення щодо відкриття кримінальної справи має приймати прокуратура, однак Забродський впевнений, що «ніякого рою у нової влади з цього не вийде», бо очолювані ним структури завжди працювали в правовому полі, в повному обсязі сплачували податки та збори.

Спроби порушити проти нього кримінальну справу Забродський розцінює як політичний тиск, оскільки в області окрім його структури, жоден засіб масової інформації не перевірявся на предмет сплати податків.

Василь Забродський заявив, що його телекомпанія має ліцензію, яка дійсна ще щонайменше два роки, і будь-яка спроба позбавити його ефірного часу має розцінюватись як протиправна дія.