Як інформує ВЗГ ГУМВС України у Львівській області, за словами матері потерпілого, її син пішов святкувати день народження до товариша. Близько 18:00, мати зателефонувала до сина із наміром дізнатись, як у нього справи, але на дзвінок відповіли товариші і сказали, що її син відійшов. Після ще декількох таких дзвінків, хлопці зізналися, що її син лежить без пам’яті, оскільки він вживав горілку.

Як розповіла старший оперуповноважений сектору кримінальної міліції у справах дітей Червоноградського міськвідділу міліції  Ірина Панасик, у ході проведеної перевірки встановлено, що п’ятеро хлопців вирішили  відсвяткувати день народження товариша.

«Як вони повідомили батькам, свято мало відбутись у піцерії. Проте, як виявилося насправді,  іменинник  не мав наміру їх туди вести. Скупившись необхідними продуктами харчування, пляшкою горілки, пива, а також цигарками – хлопці пішли в район водосховища, де почали розпивати спиртні напої», – зазначив він.

Під час профілактичної бесіди з батьками інших дітей, які були присутні на дні народженні, деякі з них ставали на захист своєї дитини, стверджуючи, що їхні діти алкоголь не вживали. У ході проведення перевірки було з’ясовано, що алкоголь вживали всі дітлахи.

За таку недбалість батьків притягнуть до адмінвідповідальності за ст. 184 КУпАП (ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов'язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей – тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).