До програми фестивалю входять різноманітні конкурси (метання резини, пиво на швидкість, перегони на повільний рух мотоциклами). Також відбудеться концерт за участі гуртів: Цвіт Життя, Десенс, Iмpеrа, SwampFM, Sunrise, Jonny B Gut, Механічний апельсин.

Реєстрація учасників на мотоциклі обходиться у 100 гривень, враховуючи місце в наметовому містечку, годування кулішем.

Для відвідувачів без залізних коней вхід – 50грн.

«На власні очі можна буде оглянути мужніх приборкувачів залізних коней, побачити душі простих людей, які у повсякденному житті обіймають найрізноманітніші посади. Зруйнуйте власні стереотипи, адже байкером може бути лікар, студент чи інженер, але є одне, що всіх об’єднує — це мотоцикл. Від двоколісних коней радянської доби до нових моделей вартістю декілька десятків тисяч євро! На фестивалі не регламентується, яким повинен бути байк. Об’єм двигуна, кількість коліс, ціна — усі параметри залежать тільки від фантазії та можливостей байкерів.

Окрім того гості фестивалю матимуть змогу насолодитись семигодинним рок-концертом за участю провідних гуртів альтернативної сцени Україні, та отримати майстер класи кращих ремісників Червоноградського краю, відвідати безліч конкурсів», – повідомляють організатори.

Джерело: Фестивалі