Про це повідомив голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець із посиланням на лідера первинного осередку НПГУ «Степової» Віталія Оніжука.

«Шахтарі й Незалежна профспілка гірників України чекають від місцевої і державної влади конструктивних дій для забезпечення стабільної роботи вугледобувних підприємств в усіх областях України. Натомість з незрозумілих нам причин голова Львівської ОДА Олег Синютка в суботу, 9 січня, виступаючи на ТРК «Львів», безпідставно звинуватив НПГУ в деструктивних діях. Хоча він не може не знати, що борг перед працівниками ДП «Львіввугілля» лише за листопад 2015-го становить 58,2 млн грн і їм виплачено тільки 46% нарахованої зарплати», – написав він.

 

Завтра шахтарі, як і було раніше заплановано, перекриють дорогу до митниці з Польщею. Попри тиск та всілякі заходи вплив...

Опубліковано Mihaylo Volinets 11 січня 2016 р.

Сьогодні, за словами Волинця, голова Львівської ОДА О. Синютка запросив до себе на розмову в. о. гендиректора ДП «Львіввугілля» Андрія Дяченка і представників шахтарських профспілок – голову РО НПГУ м. Червонограда Михайла Шаблю та Львівської ТО «Укрвуглепрофспілки» Олега Турчина.

Але гірники ДП «Львіввугілля», за його словами, як і планували, завтра, 12 січня, з 10:00 за 40 км від Червонограда розпочнуть безстрокове перекриття автошляху, що веде зі Львова до митного переходу Рава-Руська. У такий спосіб вони хочуть привернути увагу до своїх проблем не лише в Україні, а й у Європі.