Затриманий навчався у Золочівській школі-інтернат, а потім працював різноробочим в одному із ЖЕКів м. Червонограда. Чоловік жив у гуртожитку та частенько полюбляв випити оковитої.

Майже на всі свята чоловік приїздив у гості до свого знайомого, який мав пасинка. Саме його він і почав розбещувати. «Ця історія розпочалась на Новий рік 2011 року. Іван проживав разом із молодшою сестрою Ольгою, мамою Світланою та її співмешканцем. Вони жили у Червонограді, а літом 2011 року переїхали до м. Соснівка. Діти навчалися у с. Острів Сокальського району. Жила сім’я на мамині гроші.

Жінка працювала двірничкою. Вітчим ніде не працював, а в основному пиячив», - розповідає Мирослав Криштанович - начальник Червоноградського МВ ГУМВС України у Львівській області.

На Новий 2011 рік Андрій взяв Іванка на прогулянку. Чоловік пообіцяв, що щось йому купить. На території Червоноградської школи-інтернат чоловік зґвалтував малого.

Історія продовжувалося до 16 грудня 2011 року. Цього дня Світлана відпровадила Іванка разом із сестрою до Андрія, щоб вони позичили у нього грошей. Хлопчик не хотів іти. Він розповів матері, що з ним сталося.

Світлана передзвонила до Андрія. Він в усьому зізнався, сказав, що був п’яним і більше такого ніколи не повториться. Коли діти приїхали у гуртожиток чоловік пустив до хати Івана, а сестрі наказав зачекати у коридорі.

Андрій відразу накинувся на нього, і все почалося спочатку. Іванко міцно закрив очі та кричав. Жах продовжувався декілька хвилин, як у квартиру почали стукати чергові і завідувач гуртожитку, оскільки вони побачили Ольгу, яка довгий час чекала брата у коридорі. Дівчинка пояснила, що його забрав дядько і не випускає. Сам же Андрій, коли приводив хлопчика до себе пояснював, що це його племінник.

Чергові вимагали відчинити їм, бо в іншому випадку викличуть працівників міліції. Андрій злякався, швидко одягнувся сам, наказав малому мовчати та вкотре пригрозивши пішов відчиняти двері. Та сусіди не просто лякали Андрія, а й насправді викликали працівників міліції, які його відразу і затримали. Хлопчик розповів правоохоронцям, як Андрій знущався над ним.

Чоловік в усьому зізнався. Червоноградським МВ порушено кримінальну справу за ознаками частини 3 статті 153 (Насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом) ч. 2 ст. 156 КК України (Розбещення неповнолітніх).

На даний час Іванко з сестрою проживають у Червоноградській школі-інтернат. Із хлопчиком працюють психологи.

Минулого тижня Червоноградський міський суд засудив Андрія до 8 років позбавлення волі.