Президент України заявив про важливість аеропорту в місті Дніпро.

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

12 липня президент України перебуває з робочою поїздкою у Дніпропетровській області, де він ознайомився з планом реконструкції міжнародного аеропорту.

Главі Держави представили три варіанти реконструкції летовища. Було зазначено, що найбільш прийнятним є проєкт, який передбачає будівництво злітно-посадкової смуги на місці старої. Інші варіанти містили пропозицію зведення смуги на новій території, що вимагало додаткової роботи з відведення земель, а отже – збільшення вартості проєкту та термінів.

«Ми зробимо й допоможемо вам. Кошти будуть, бо ми розуміємо, що таке для міста-“мільйонника” аеропорт», – сказав президент.

Нова злітно-посадкова смуга, що відповідатиме сучасним стандартам, матиме довжину 2900 м з можливістю подовження до 3200 м.

Для будівництва нової смуги на місці старої потрібно півтора-два роки. Тендер на розроблення проєкту реконструкції комплексу аеропорту у Дніпрі планується на наступному тижні, приблизна загальна вартість реконструкції – 2,9 млрд грн.

Як писав “Вголос”, пресслужба Дніпропетровської обласної державної адміністрації повідомляє, що президент України проведе огляд ремонту нового мосту та побуває з інспекцією в аеропорту. Після цього запланований огляд будівництва об’їзної Дніпра та поїздка на нараду до Кривого Рогу.