У Дніпрі керівника одного зі спецпідрозділів поліції засуджено до довічного ув’язнення за умисне вбивство, незаконне поводження зі зброєю, порушення недоторканності житла та погроза вбивством щодо працівника правоохоронного органу.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Дніпропетровської області.

Встановлено, що мотивом злочинів був продаж квартири у Дніпрі, де одна з кімнат належить обвинуваченому, а інші дві – жінці та її матері. У липні 2014 року вбивця звернувся до своїх підлеглих з проханням допомогти переконати співвласників житла не перешкоджати продажу його частки нерухомого майна. Так, у нічний час доби підсудний у супроводі ще чотирьох осіб проник до квартири та почав погрожувати жінкам насильством у разі невиконання його вимог. Далі зловмисник наступив господарці ногою на шию, наніс декілька ударів по голові, після чого розламав її мобільний телефон. На крики потерпілих про допомогу, до під’їзду підійшли двоє перехожих та почали вимагати, аби ті показали  документи, погрожуючи викликати правоохоронців. На це зловмисник дістав з кишені пістолет та вистрілив у голову одному з них.

Крім того, за місцем проживання підсудного виявили 4 гранати РГД-5 та гранату РГН, які він зберігав без передбаченого законом дозволу та погрожував працівникам міліції використати за призначенням, у разі, якщо вони наблизяться до його будинку.

Суд підтримав позицію прокуратури Дніпропетровської області та призначив йому покарання у вигляді довічного позбавлення волі. Одного зі співучасників також визнано винним у скоєнні кримінальних правопорушень. Його засуджено до 3 років позбавлення волі. Інші троє осіб, що брали участь у скоєнні злочину – учасники АТО-  потрапляють під дію Закону України «Про амністію», а тому звільнені від відбування покарання за скоєння злочинів, передбачених ч. 2 ст. 162 та ч. 2 ст. 296 КК України.

Нагадаємо, що у “ЛНР” “агента українських спецслужб” засудили на 13 років.

Додамо, Комбат “ДНР” отримав 13 років за вбивство вагітної найманки.