Про це повідомили у Департаменті захисту економіки Національної поліції України.

Робітники займались незаконним видобуванням каменю бутового. За допомогою електрогенератора та спеціальних інструментів корисні копалини одразу розділяли на кам'яну плитку.

На момент появи оперативників УЗЕ робота була у розпалі.

Поліцейські вилучили 250 м2 готової продукції, техніку та інструменти за допомогою яких проводився видобуток корисних копалин.

Слідчим відділом Заліщицького відділення Чортківського відділу поліції ГУНП в Тернопільській області відкрито кримінальне за ч. 1 ст. 252 (Умисне знищення або пошкодження територій, взятих під охорону держави, та об'єктів природно-заповідного фонду) Кримінального кодексу Україна.

З метою встановлення суми збитків заподіяних довкіллю внаслідок неправомірних дій правопорушників залучено спеціалістів Державної екологічної інспекції в Тернопільській області.

Працівники Управління захисту економіки Нацполіції проводять заходи по встановленню кола осіб причетних до організації незаконного видобутку корисних копалин на території природно-заповідного фонду.

Правопорушникам загрожує покарання у вигляді штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до 3-х років.