Як пише «Українська правда» з посиланням на «Остров», вони спустили український прапор над будівлею, але, не зумівши його зняти, вирішили зрізати ножем і замість українського підняли прапори Росії.

«Під ОДА бійка, у міліції виривають щити...  У вікно ДонОДА сепаратисти кинули гранату. У силовиків летять вибухові пакети. До будівлі підігнали водомет», – йдеться в інформації.

Сепаратисти заявили, що сформують «народну обласну раду», якщо сьогодні до опівночі не буде скликана позачергова сесія Донецької обласної ради, яка має прийняти рішення про проведення референдуму про входження області до складу Росії.

Пізніше за фактом захоплення адміністративної будівлі, в якій розташовується Донецька обласна рада і Донецька облдержадміністрація, правоохоронці почали розслідування.

Як повідомив «Восточный вариант», водночас у Луганську сепаратисти штурмом взяли обласне СБУ, вибивши у приміщенні двері та вікна.

«Мітингувальники пробралися на другий поверх і почали трощити вікна величезними цеглинами. Кілька «активістів» забралися на карниз будівлі. Біля входу в будівлю валить дим: пішли в хід димові шашки. Також на місце прибув реанімобіль», – йдеться у повідомленні.

Під час захоплення приміщення обласного СБУ у Луганську постраждали дві особи.

Раніше мітингувальники закидали будівлю СБУ яйцями та пластиковими пляшками з недопитим пивом. Натовп скандував «Ганьба», «Свободу активістам», «Росія». Мітингувальники під СБУ також вимагали звільнити голову «Луганської гвардії» Олександра Харитонова.

Як інформує «CXID.info», у Луганську також відбувся автопробіг на підтримку референдуму про федералізацію України. У ньому взяли участь близько 30 автомобілістів з прапорами Росії і України.

А 6 квітня ввечері у Харкові, де учасники проросійського мітингу заявляли про плани захопити будівлю облдержадміністрації, вони таки почали штурмувати ОДА. Захопити адмінбудівлю їм вдалося завдяки  тому, що міліція не втручалася у дії сепаратистів.

Як писав «Вголос», сьогодні «Луганська гвардія» зібрала черговий мітинг. А у Донецьку на площі Леніна відбувся сепаратистський проросійський мітинг, присвячений захисту беркутівців, затриманих за підозрою в масових вбивствах на Майдані.