Про це повідомляє офіційний сайт Донецького міського голови Олександра Лук’янченка.

У результаті військових дій 18 жовтня у Донецьку загинуло 4 мирних жителя, 9 отримали осколкові поранення різного ступеня тяжкості.

Внаслідок попадання снарядів зафіксовані численні руйнування будинків у Кіровському, Петровському, Куйбишівському та Київському районах міста.

Крім того, повністю знищений один з цехів Донецького казенного заводу хімічних виробів. Пошкоджено будівлю школи №61, розташованої за адресою Звягільська 68. У Куйбишевському районі один снарядів потрапив в трансформатор на підстанції «Смолянка 220» по вулиці Заварзіна, що призвело до загоряння.

У результаті артобстрілів зафіксовані і численні ушкодження газопроводів в Петровському та Київському районах. З міркувань безпеки відключені від газопостачання 6 будинків по вулиці Крамарчука, а також 17 будинків по вулицях Кутузова, Звягільського, Савченко.

Станом на 10:00 обстановка в місті зберігається напруженою. Віддалені залпи чутні в Петровському, Кіровському, Куйбишевському та Київському районах, про що повідомляють мешканці міста. Системи життєзабезпечення міста працюють.

Енергетики продовжують підключати підстанції від пошкодженої живильної станції «Смолянка 220». У роботі ще перебувають 20 трансформаторних підстанцій.

Через відсутність напруги в контактній мережі, все ще не курсують трамваї за маршрутами №№3, 4, 8 і 16. Інший громадський транспорт працює за графіками.