Про це на своїй сторінці у «Facebook» повідомляє радник Президента України Юрій Бірюков.

«Абсолютно нешановний товаришу Лавров! От ви все стверджуєте, що російських військовослужбовців у Донецьку немає, все це – підступи та інсинуації. У мене коротеньке запитання: тіла цих ваших неіснуючих російських десантників закопувати в кар'єрі? Чи все-таки передавати у вашу країну? Ась?» – написав він.

За його словами, цих бійців знищили українські військові під час сьогоднішнього відбиття атаки на Донецький аеропорт.

«Сьогодні на світанку дві вантажівки з особовим складом (ДНР? Росії?), кілька стволів МТ-12 («Рапіра») під прикриттям БМП і БТР висувалися на штурм Донецького аеропорту. Наша розвідка навела нашу ж арту, ті відпрацювали. І вже ніхто і нікуди не висувався більше. Ще години дві вони робили спроби відповзти, потім самі копали могилки, а потім… Ну, потім. Більше ніж 20 «двохсотих» сепарів і росіян, десяток у полоні. Активно йде допит, але після надання першої медичної допомоги», – написав він.

Присутність російських військ, за його словами, підтверджують знайдені на місці бою документи.

«Командування АТО покликало нас на збір речових доказів та на фотофіксацію. Під гуркіт залпів завдання виконали. А тут ще й кореспондент «Los Angeles Times». Незручно якось, як тепер говорити про те, що тут немає росіян?» – наголосив радник Президента.