Про це сьогодні пише ghall.com.ua з посиланням на газету «The Times».

«Ступінь його передбачуваної причетності до одного з найбільш суперечливих і загрозливих дипломатії вбивств на британській землі залишиться неясною, але одна згадка його імені підвищить напруження між Москвою і Лондоном», – зазначили власні джерела видання.

Документ, який підготував сер Роберт Оуен, мають представити сьогодні, 21 січня.

За інформацією джерел газети, головними підозрюваними буде названо депутатів Держдуми РФ Андрія Лугового й підприємця Дмитра Ковтуна.

У матеріалі наголошено: якщо Путіна назвуть причетним до загибелі Литвиненка, то на адресу прем'єр-міністра Великобританії Девіда Кемерона прозвучать заклики ввести додаткові санкції проти Росії.

Учора прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков сказав, що британська доповідь про обставини смерті Литвиненка не становить інтересу в Росії.

«Чесно кажучи, це не перебуває зараз у сфері тем, які становлять для нас інтерес. Це розслідування, яке відбувається у Великобританії, і в цьому випадку це не тема, яка цікава для нас і перебуває на нашому порядку денному», – сказав Пєсков.

Нагадаємо, Литвиненко виїхав із Росії до Великобританії 2000 року. У листопаді 2006-го він помер. Самопочуття колишнього офіцера ФСБ стало погіршуватися після того, як він разом зі своїми колишніми колегами Дмитром Ковтуном й Андрієм Луговим пили чай у​лондонському готелі «Millenium».