Напередодні під стінами міської ради пройшов багаточисельий мітинг територіальної громади Дрогобича. Учасники акції протесту висловили обурення бездіяльністю місцевої влади та вимагають відставки міського голови і розпуску міськради. «Нинішня влада своєю бездіяльністю, корумпованістю,  некомпетентністю викликала повну недовіру, а то й зневагу простих людей, які перестали вірити тим, хто захопивши владні пости, забув про них», - сказав під час виступу Сергій Гориславський.

Учасники мітингу прийняли резолюцію, у якій зокрема йдеться: «З початком обрання М. Гука на посаду міського голови розпочалося необґрунтоване незаконне свавільне прийняття важливих для міста рішень. Ми спостерігаємо боротьбу двох структур влади, а саме міського голови та депутатського корпусу, які не знайшли порозуміння впродовж чотирьох років і не працюють на користь громади. Йде навмисне розбалансування роботи на користь декількох кланів міста. Зокрема, в час економічної кризи було залишено без роботи підприємців КП „Дрогобицький ринок”, міський голова не реагує на біди людей вулиці Фабричної, які втомилися жити „порожніми” обіцянками в умовах, які є непридатними для життя. Мешканців гуртожитків по вулиці Грушевського незаконно, шахрайськими схемами було позбавлено житла, яке зараз розпродають за ринковими цінами. За цим всім беззаконням байдуже спостерігає дрогобицька влада.

Неможливо зрозуміти, чому до цього часу не проведено ремонтних робіт підпірних стін по вулиці Стрийській, 103, які становлять небезпеку для мешканців даного будинку і де виділено кошти в розмірі 300 000 грн. Чому в будинках не працюють ліфти, а влада не реагує і не б’є на сполох щодо виходу їх з ладу? Коли буде відбуватись реконструкція парку культури, чому влада фактично відлякала інвестора, який хотів вкласти кошти і навести у парку лад? З яких причин у місті досі немає обіцяного кіноконцертного комплексу, де мають проводити дозвілля дрогобичани?! 15 мільйонів було витрачено на ремонт доріг, а вони й далі у катастрофічному стані. У автомобілістів постає логічне запитання – куди ж поділись ці мільйони?

Дрогобицька міська організація Партії регіонів неодноразово вимагала від влади звернути увагу на біди та проблеми громадян, на що отримувала зверхнє ставлення та небажання спільно вирішувати нагальні питання. Ми зрозуміли, що у чиновників, крім агресії та страху втратити владу, нічого не має».

Відтак ініціатори акцій протесту планують домогтися проведення референдуму, аби мешканці Дрогобича висловили своє ставлення до місцевої влади.