З приміщення ТВК № 123 у Дробині з 15 на 16 вересня зникли два із 306 зареєстрованих подання на формування дільничних комісій від кандидата в президенти Віктора Ющенка.
У середу, 15 вересня, згідно закону про вибори Президента України, був останній день прийому подань від представників кандидатів на пост Президента України на формування дільничних комісій. За законом процес подання був мав відбуватися від 10 вересня по 15 вересня. Проте всі подання почали поступати лише 15 вересня.
Після того, як були прийняті подання і завізовані головою комісії, почалось засідання ТВК. По його завершенню, голова та члени ТВК почали далі працювати над поданнями. Всі подання приймає голова комісії і тільки з його рекомендації це може робити інший член комісії.
Близько одинадцятої годин вечора, коли вже закінчувалась робота над поданнями прийшли 8 членів ТВК і почали вимагати перерахувати подання від Віктора Ющенка, оскільки на їхню думку, член ТВК Надія Торецька є заангажованою на Ющенка, хоча всі подання приймались та завірялись головою ТВК. Після цього ці члени ТВК перейшли в інше приміщення, де були папки з поданнями, і почали їх переглядати. Нікого окрім цих 8 членів в цьому приміщенні не було. Через деякий час вони повернулись і заявили, що у поданнях Ющенка бракує 4 заяв (3 по Дрогобицькому районі, 1 по місту Трускавець). Тому почали перевіряти інші заяви, але всі були на місці. Тоді член ТВК п. Андренко почав вимагати від секретаря комісії скласти акт. У акті йшлось, що під час прийняття подання від довіреної особи Ющенка Богдана Буци, йому було завірено, що прийнято 306 заяв, насправді членами комісії, встановлено, що є прийнято 302 заяви. Другим пунктом цього акту звинувачується Надія Торецька в упередженому ставленні до таких кандидатів в президенти, як Янукович, Чорновіл, Волга, Збітнєв та інші. Під час цього як писався цей акт, близько 00:30 16 вересня, члени комісії заблокували вихід з приміщення не даючи таким чином покинути приміщення, і фактично чинили тиск на секретаря комісії та її члена Торецьку.
Зранку 16 вересня, коли члени комісії прийшли на роботу, в приміщення їх не впустив міліціонер, тому що в ночі було зірвано печатки, а комп’ютерна кімната (де зберігалися подання) була відкрита з ключем у замку.
Після перерахунку заяв від Ющенка, було встановлено що їх є 304, хоча коли здавали їх було 306. Пані Торецька зазначає, що заяви зникли до закриття комісії, а не вночі. Дві заяви по Дрогобицькому району ще не знайдено.
Акти з міліції про порушення, які мали місце ще не отримано.