Як повідомляє газета "поступ", 16 вересня хтось пограбував виборчу дільницю Дрогобича. Крадії поцупили з дільниці лише чотири заяви громадян, у яких люди висловили бажання бути членами виборчої комісії від кандидата на посаду президента України Віктора Ющенка.

Як розповів "Поступу" Богдан Буца, довірена особа Віктора Ющенка з Дрогобицького виборчого округу, в приміщення Дрогобицької виборчої дільниці, де був комп'ютерний центр та всі папки із заявами громадян, хтось вдерся у четвер зранку, зірвав пломби на опечатаній скриньці та поцупив чотири заяви. Жодного іншого більш вартісного майна, яке було на дільниці, крадії не забрали.

За словами Богдана Буци, ще в середу пізно ввечері всі 306 заяви були на місці. А вже вчора зранку члени комісії не дорахувалися чотирьох заяв. На дрогобицькій виборчій дільниці такий випадок трапився вперше. Про те, кому було вигідно поцупити заяви громадян і чому саме чотири, Богдан Буца висловився лаконічно: "Крук око не виколе. Ми сьогодні маємо брудну технологію -- влада захищається шляхом крадіжки".