Як інформує прес-служба ЛОО ВО «Свобода», це трапилось учора пізно ввечері.

Свідком цього стала довірена особа узгодженого кандидата від «Батьківщини» та «Свободи» у 121 виборчому окрузі – Богдан Пукало. Він викликав правоохоронців і хлопців було доставлено у місцевий райвідділ міліції для з’ясування обставин.

«Хлопців було сім, з’ясувалося, що це студенти, – розповідає Богдан Пукало. – Я почав писати заяву, а хлопці – давати свідчення. Несподівано у райвідділ прийшов кандидат-самовисуванець у 121 окрузі Ігор Курус. З ним було кілька людей, яких він представив юристами. Самовисуванець вів себе зухвало: підійшов до мене, вдарив по руках, вирвав заяву і порвав її. Довелось написати уже дві заяви – про порушення правил агітації та на дії кандидата Куруса».

«Батьківщина» обіцяє поінформувати про такі дії ЦВК і КВУ.

«Дії самовисуванця розцінюємо як істеричну реакцію на публічні заяви лідерів Об’єданої опозиції про вдавану опозиційність пана Куруса, а також як спробу дискредитації беззаперечного лідера виборчих перегонів у 121 виборчому окрузі Романа Ілика», – вважають у Львівському регіональному штабі ВО «Батьківщина».

Ось відео, на якому зафіксовано особисту присутність І.Куруса у райвідділку міліції: 

Як відомо, напередодні із візитами на Дрогобиччині перебували лідери Об’єднаної опозиції ВО «Батьківищана» Микола Томенко та Сергій Соболєв. Під час зустрічей із виборцями та представниками ЗМІ вони чітко заявили – самовисуванець Ігор Курус, який видавав себе за опозиціонера та члена ПРП, має прямий стосунок до чинної влади, бо до реєстрації кандидатом працював керівником агентства «Відкритий світ» разом ще з одним «опозиціонером» Владиславом Каськівим. За словами ж Сергія Соболєва, згаданий кандидат не є членом ПРП уже сім років – після того як він пішов на державну службу.

«Ми це підтвердили листом у Центральну виборчу комісію, і ЦВК уже прийняло рішення, що пан Курус іде самовисуванцем, а не від ПРП», – зазначив Сергій Соболєв.

«Самозванцем» та «людиною Каськіва» назвала згаданого самовисуванця голова Львівської обласної організації “Свобода” Ірина Сех в ефірі одного з телеканалів.