Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного фахівцями Центру політичних досліджень та інновацій (Україна) та Польської дослідницької групи «Бадан» з 31 серпня по 10 вересня 2012 року,

З незначним відривом другу і третю позиції посіли кандидат у народні депутати України по цьому округу від опозиційної «Батьківщини» Роман Ілик – 19,1% та самовисуванець Ігор Курус з 11,3%. Четверта позиція у Віктора Возняка, який також є самовисуванцем (10,2%). 12,7% респондентів ще не змогли визначитися з відповіддю за кого голосуватимуть, 6,7% не братимуть участі в голосування взагалі а 2,7% проголосували б проти всіх.

Територіальний аналіз виявивив, що симпатики Михайла Задорожного значно переважають у селах. Там за кандидата в народні депутати України готові голосувати 37,2 опитаних респондентів. В той же час, прихильники Романа Ілика та Віктора Возняка - міські виборці. Самовисуванця Ігоря Куруса майже однаково підтримують як у сільській, так і міській місцевості.

Відповідно до цієї соціології, висуванця від провладної Партії регіонів Михайла Янковського підтримує лише 2,2% опитаних.

Метою даного проекту є проведення незалежних соціологічних досліджень групою українських та польських соціологів у трьох регіонах України: Львівська, Кіровоградська та Луганська області. Розробниками проекту вибрано три мажоритарні округи у вищевказаних регіонах України .

На Львівщині реалізаторами проекту для проведення досліджень обрано 121 виборчий округ (Борислав, Дрогобич, Дрогобицький район, Трускавець) із центром у м. Дрогобичі, адже в даному окрузі зареєстрована найбільша кількість кандидатів-мажоритарників (21 кандидат).

Опитування проводилося у 4 містах (Дрогобич, Стебник, Трускавець та Борислав), а також у 21 селі Дрогобицького району. Опитано 1900 респондентів, статистична похибка становить 2,2%.