Згідно з висунутими йому звинуваченнями, Гаррон нібито поклав руку на стегно іншого чоловіка в барі. Інцидент стався в липні у барі Rock Bottoms. Гаррон провів п'ять діб в тюремній камері, але згодом його звільнили під заставу і заборонили залишати місто, конфіскувавши паспорт, - пише ВВС.

За звинуваченням у непристойній поведінці в публічному місці йому загрожує тюремний термін до трьох років. Британський Форін-офіс повідомив, що надає йому консульську підтримку.

Гаррон став другим шотландцем, що його затримали в Дубаї, після справи Вільяма Барклі з Единбурга, якого затримали в Дубаї при спробі обміняти фальшиву банкноту в 20 фунтів.

Його протримали в дубайській в'язниці три доби, після чого звільнили. Він уже повернувся додому.

Група підтримки під назвою Detained in Dubai («Затримані в Дубаї») повідомила, що Джеймі Гаррона заарештували за непристойну поведінку в громадському місці, ще 15 липня.

Гаррон, який працював електриком в Афганістані і приїхав у Дубай на два дні, втратив роботу і заплатив понад 30 тисяч фунтів судових витрат. Він каже, що доторкнувся до того чоловіка ненавмисно, а тому що виставив уперед руку, намагаючись не розлити свій напій.

«Це ще один приклад того, наскільки велика загроза арешту і затримання для відвідувачів Дубаю, і того, наскільки затяжними і погано організованими є там судові дії», - заявила організації Detained in Dubai Радха Стерлінг.

Представники організації стверджують, що скарга на Гаррона надійшла тільки після того, як він і його друг сіли за стіл, а чоловік, до якого він нібито доторкався, викликав поліцію. Поліція прибула на місце події 20 або 30 хвилин по тому і заарештувала Гаррона.

Повідомляють, що його звинувачують за двома пунктами - вживання алкоголю і непристойну поведінку.

Зі слів Радхи Стерлінг, яка зустрічалася з Гарроном, цілком ясно, що він живе під страшним тиском і стресом.

«Він сподівався постати перед судом цієї неділі, але суд переніс дату засідання, не повідомивши ні його, ні його адвоката, - каже вона. - А це призвело до того, що за неявку на суд його засудили до 30-добового ув'язнення».