Розпочалося свято величним звучанням гімну України у виконанні церковного хору УГКЦ св. Юрія. Відтак, було піднято національний прапор. Поблагословив дійство адміністратор церкви с. Дуліби о. Ігор. Після чого багаточисельну громаду привітав сільський війт Іван Насінник та голова Благодійного фонду «Добре серце», кандидат у народні депутати України Олег Канівець. Продовжив урочисту частину виступ хору Народного дому «Просвіта», дитячий ансамбль народного танцю «Едельвейс» та ансамбль з м. Золочів.

А тим часом тривали різні змагання під назвою «Козацькі звитяги». Глядачі досхочу насміялися та по вболівали за односельчан, які спробували свої сили у «Естафеті відьом», «Штурмі фортеці», підніманні колоди, армреслінгу, перетягуванні канату, діставанні призів з 9 метрового стовпа, шахів і шашок, футболу. Малеча малювала на асфальті те, що на їхню думку символізує Україну. 

Вперше за підсумками спортивно-розважальних змагань вибирали найсильнішого й найспритнішого, якому присудили титул «Дулібський богатир 2012». Для цього треба було здобути перемогу у 5 випробовуваннях: прогулянка з коромислом на плечах, прогулянка фермера з двома мішками піску вагою 35 кг, піднімання 30 кг колоди, підняття 32 кг гирі правою та лівою рукою не опускаючи її на землю та качина прогулянка з 40 кг відром. Гідно витримавши всі конкурси звання найсильнішого парубка рідного села здобув Роман Свідерський. Він отримав перехідний Кубок та грошову премію.

Головний приз – мобільний телефон з висоти 9 м зняв Михайло Брик. Пробував свої сили в армреслінгу сільський голова та трійко парубків виявилися сильнішими від Івана Насінника, а це: Михайло Луньов, Андрій Баб’як та Микола Каспрів. Серед шашкістів перемогу виборов Ігор Мельник, а у шахістів – Богдан Дрозд. У перетягуванні канату фортуна усміхнулася команді з вулиці Робітничої. Серед 4 команд майстрів шкіряного м’яча перемогу здобули футболісти юнацької команди ФК «Дуліби».

Також визначали переможців у таких номінаціях: краща оселя – Юрій Кеда; кращий підприємець села – Михайло Тиндик; кращий магазин Дуліб – Галина Коростинська; кращий меценат села – Андрій Пігулечко; кращий фермер – Михайло Войцихович; за активну громадську позицію відзначено Олександра Тимчія.